קפסולות קפה

קפסולות קפהקפסולות קפה הן הלב של מכונת הקפה, איכות הקפה נמדדת על פי איכות הקפסולה והחברה המייצרת אותה – ככל שהקפסולה תהיה איכותית יותר כך הטעם שלה יהיה עשיר יותר. בשנים האחרונות זכו מכונות הקפה הביתיות להצלחה מסחררת בקרב מרבית הציבור הישראלי ובכל בקרב האוכלוסייה העולמית. בהתאם לכך השימוש במכונות אלו בבתים פרטיים נחשב כיום, לאחת מן התופעות הנפוצות והמקובלות בקרב חובבי הקפה למיניהם. קפה טוב ואיכותי, הוא כבר ממזמן לא נמצא בבלעדיותם הפרטית של בתי הקפה והמסעדות. אספרסו משובח כיום, הוא נחלתם של מרבית הציבור מבלי שאותו הציבור יידרש לבקר בבית הקפה השכונתי המצוי בסמוך לביתו.

קפסולות קפה איכותיות

חשוב לזכור שכל עוד מדובר בקפה איכותי אשר ניתן להכנה ביתית, הרי יש צורך ברכישה של האמצעים הנכונים ובפרט של מכונות הקפה הביתיות המוצלחות ביותר בשוק, וכמובן קנייה של קפסולות קפה אספרסו המכילות תערובת ייחודית ומשובחת של קפה. בענף הנרחב של ייצור מכונות קפה, אין זה מפתיע שכיום שמורה פינה מאד מיוחדת לכמה מותגים של קפסולות קפה, שכן מדובר בשיטת הפעלה אשר מזוהה אך ורק עם מכונות הקפה מדגם של נספרסו.
קפסולות למכונת קפה ניתן להשיג על ידי החברה ממנה קניתם את מכונת הקפה, לרוב לכל מכונת קפה יש קפסולות מיוחדות המתאימות רק לה – וכך חברות הקפה מגבילות אתכם להשתמש בקפסולות הייעודיות שלהן. קפסולות קפה מגיעות בטעמים רבים ובשונה מהאופציות הדלות הקיימות ברוב קפסולות אספרסו בקפסולות הקפה תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של טעמים את הטעמים המועדפים עליכם – כך תוכלו להכין את הקפה המושלם עם הקפסולה המתאימה לו.

איך להכין קפה משובח עם קפסולות קפה

הכנה ושתייה של קפה איכותי הינה פועל יוצא של רמת הטריות של תערובת הקפה. במידה ולאחר תהליכי הקלייה של פולי הקפה, לא נעשה בו שימוש והוא נותר לעמוד ללא אח ורע, הרי שהוא עתיד להינזק עקב חשיפה ממושכת לתנאי מזג אוויר שוחקים כמו לחות, מה שבסופו של דבר יגרום לו לאבד מהניחוח הייחודי לו ומטעמו המשובח והנהדר. חשוב לזכור שמהרגע שבו התבצעה הקלייה של פולי הקפה, התערובת עצמה עתידה לשמור על טריותה במשך זמן שלא יעלה על ארבעים ושמונה שעות תמימות.
כתוצאה מכך, בתי קפה אשר מכבדים את עצמם, יגישו אספרסו איכותי אשר נעשה מתערובת של קפה שנקלתה באופן עצמאי, אשר תוגש בתוך יומיים מהרגע שבו נעשתה הקלייה. במטרה להעניק גם לחובבי הקפה המושבעים חוויה נהדרת של שתיית קפה בביתם שלהם, נמצאו לא מעט פתרונות יעילים באשר לשמירה על טריותו של הקפה. קפסולות קפה אספרסו, המיועדות עבור מכונות קפה ביתיות, במרבית המקרים יגיעו בתוך אריזות ואקום, אטומות לחלוטין אשר מאפשרות אחסון לטווח הארוך.

שמירה על טריות הקפה – כיצד?

קפסולות נספרסו אשר מיועדות למכונות הקפה הביתיות, מכילות תערובת של קפה קלויה וטחונה ומסביבה ישנה אריזת אלומיניום אשר סוגרת באופן הרמטי לחלוטין את התערובת של הקפה. כל קפסולה כזו מכילה כאמור תערובת משובחת של קפה בכמות אשר נמדדה מראש בהתאם לגודלו של ספל קפה ממוצע. השמירה על טריות הקפה, טעמיו וניחוחותיו מתאפשרת תודות לאריזת האלומיניום ההרמטית בתוכה הוא מצוי. בהתאם לכך תערובת הקפה המצויה בתוף קפסולות מצליחה לשמור על תכונותיה הייחודיות.
קפסולות קפה אספרסו מיועדות במיוחד עבור המכונות הביתיות של החברה המייצרת אבל תמיד יש גם קפסולות תואמות שלפעמים לא פחות טובות ובטוח זולות יותר. חשוב לציין שמרגע הקלייה של פולי הקפה המצויים בקפסולות הללו, ועד כתשעה חודשים לאחר מכן, תתאפשר שתייה של קפה טרי ואיכותי. מומלץ גם שאזור האחסון לא יהיה קפוא או קריר ובמיוחד רצוי להימנע מאחסון בתא ההקפאה של המקרר שכן ההקפאה עלולה לפגוע בטעם ובניחוח של הקפה ולשבור את טיפות השומן הקטנות עליהן הניחוח והטעם של הקפה למעשה יושבים.
קפסולות קפה לרוב הן לא חד פעמיות, וניתן לבצע בין 2 עד 3 כוסות קפה בקפסולה אחת – כך שאתם בהחלט יכולים לחסוך עם הקפסולות ולשכור חבילה אחת לחודש בערך. קפה קפסולות הוא הנפוץ ביותר כיום בשוק, הסיבה העיקרית לכך היא הקלות והנגישות של מכונות הקפה עם הקפסולות – בשונה ממכונת קפה הטוחנת את הפולים הפעלת מכונת קפה קפסולות היא פשוטה ומתבצעת תוך הדרכה קצרה. קפסולות קפה הן הדרך המושלמת לשתות קפה איכותי לכל אלה שלא רוצים להתאמץ יותר מידיי, הבוקר שלכם יכול להיות מושלם את תדעו לבחור קפסולות למכונת קפה המתאימים לכם ואלה שטעימים לכם בצורה המרבית ביותר.
קפסולות קפה הן הפתרון המודרני להכנת כוס קפה במהירות הבזק, כל מה שנדרש הוא מכונה הפועלת באמצעות קפסולות ותו לא.
יתרונן הגדול ביותר של קפסולות קפה הוא יכולתן לשמר את הקפה טרי לאור זמן, הקפסולות הן אריזות מיוחדות העשויות מאלומיניום הנפתחות ברגע הכנת הקפה.
כיום ניתן למצוא מגוון גדול של קפסולות קפה במגוון רחב של צורות וגדלים כתלות בחברה המשווקת אותן.
יש חברות קפה רבות שמתמחות בשיווק ומכירה של קפסולות למכונות קפה מתוצרת כל החברות המוכרות בשוק. הצוות המקצועי של חברות אלה ידריך אתכם בנבכי עולם הקפה עד לבחירה בסוג הקפה הקולע לטעמכם.


מספר הגולשים שצפו בעמוד זה: 5,012 views
[Total: 2   Average: 5/5]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *