תנאי שימוש באתר

תנאי השימוש באתר מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריותו של הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם.1. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב שמור באופן מוחלט לפורטל “עולם הקפה” ולמנהליו.

2. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.

3. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע”י גולשים. אם מצאתם באתר מידע לא נכון ניתן לפנות אלינו במייל על כל הערה או תלונה:
לפניה במייל לחץ כאן

4. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שליטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע”י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.

5. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע”י הגולשים ללא הודעה מראש.

6. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

7. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

8. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר. מנהל האתר לא מתחייב שהמידע באתר נכון ועדכני.הודעה חשובה לבעלי האתרים שהחליטו לפרסם בפורטל “עולם הקפה”

אם בחרתם לפרסם או לגלוש בפורטל “עולם הקפה” הנכם חייבים להסכים לכל הפרטים של לתנאי השימוש באתר.

א. אנו לא מתחייבים לפרסם כל מודעה או כל אתר. הפרסום ע”פי שיקול הדעת של צוות האתר.

ב. במקרים מסוימים המודעה שנשלחה לפרסום חינם תשונה ע”י החלטת צוות האתר.

ג. אם מודעה התפרסמה לא ניתן להוריד או לשנות אותה ב-3 חודשים הראשונים מהפרסום.

ד. שינויים במודעה ניתן לעשות בפנייה למערכת רק פעם בחצי שנה. לבקשת שינויים לחץ כאן

ה. המודעה לא תכלול קישור לחיץ לאתר שלכם. אנו מפרסמים כתובת האתר שלכם בלב. במידה שאתם מעוניינים לקבל קישור לחיץ יש לציין זאת ברישום האתר.

ו. פרסום האתר שלכם יופיע בפורטל כעבור כמה ימים, לאחר שייבדק ע”י צוות האתר. אנו נשלח לכם הודעה במייל הכוללת את העמוד שלכם.

ז. כל האתרים המתפרסמים בפורטל זה הם באחריות בעלי האתרים שפרסמו אותם. אין לנו שום אחריות או קשר לתוכן הפרסום או/ו לאתר המפרסם.

על כל הערה או טענה לגבי אינדקס אתרים או תכני הפורטל ניתן לפנות עלינו במייל.

לפניה במייל לחץ כאן